BateriXpress MIRI

BateriXpress MIRI ialah kedai membaiki kereta yang terletak di 98000 Miri, Sarawak, Malaysia. Berdasarkan senarai direktori, ia tersenarai dalam kategori bateri kereta berhampiran saya. Kedai ini menerima penilaian 5/5 daripada 301 ulasan pada Google, menunjukkan reputasi yang sangat baik dalam kalangan pelanggan di Miri.

BateriXpress MIRI

Alamat

98000 Miri, Sarawak, Malaysia

Telefon

+60 19-615 9294

Lokasi BateriXpress MIRI
Ulasan

Baca ulasan

BateriXpress MIRI ialah sebuah kedai membaiki kereta yang terletak di 98000 Miri, Sarawak, Malaysia. Kedai ini dikategorikan dalam sektor bateri kereta berhampiran saya dan menerima penilaian 5/5 berdasarkan 301 ulasan, yang mencerminkan tahap kepuasan pelanggan secara konsisten. Untuk sebarang pertanyaan atau urusan, hubungi +60 19-615 9294.

Isnin 7:00 PG–10:00 PTG
Selasa 7:00 PG–10:00 PTG
Rabu 7:00 PG–10:00 PTG
Khamis 7:00 PG–10:00 PTG
Jumaat 7:00 PG–10:00 PTG
Sabtu 7:00 PG–10:00 PTG
Ahad 7:00 PG–10:00 PTG

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya BateriXpress MIRI?

BateriXpress MIRI terletak di 98000 Miri, Sarawak, Malaysia.

Bagaimana saya boleh menghubungi BateriXpress MIRI?

Anda boleh menghubungi BateriXpress MIRI melalui nombor telefon +60 19-615 9294.

Apakah jenis perniagaan BateriXpress MIRI?

BateriXpress MIRI ialah sebuah kedai membaiki kereta, seperti yang dikategorikan dalam direktori sebagai Bateri kereta berhampiran saya.

Apakah penilaian pelanggan terhadap BateriXpress MIRI?

BateriXpress MIRI mempunyai penilaian 5/5 berdasarkan 301 ulasan.